16 600 aktuálních nabídek
od 376 realitních kanceláří a soukromníků

Nacenění nemovitosti

Uvažujete o prodeji své nemovitosti a nemáte představu o její ceně? Získejte zdarma odhad ceny své nemovitosti od renomovaných makléřů, kteří vás rádi provedou i celým procesem prodeje. Informace o vaší nemovitosti pošleme předním makléřům v regionu, kteří dobře znají jeho lokality, mají zkušenosti a přehled.

1. Informace o vás

2. Nemovitost k nacenění

3. Popis nemovitosti

zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentům a jejich zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

TOPlist